PTEJTE SE NÁS    Pevná linka: +420 377 537 906 | Mobil: +420 725 519 495

Jedním z přirozených projevů stárnutí kůže je její ochabování, které se u většiny žen začíná projevovat již po 30 roku. V obličeji dochází k povolování pokožky především v oblastech, jako jsou dolní části tváře nebo brada. Velkou roli hraje životní styl, péče o pleť a v neposlední řadě genetické dispozice.

Jak můžeme například zpomalit známky stárnutí?

  • Procvičování mimických svalů
  • Zaměřit se na zdravé stravování
  • Eliminovat stres, dostatek spánku
  • Nekouřit a nekonzumovat nadměrné množství alkoholu
  • Pečovat pravidelně o pleť
  • Používat kvalitní lékařskou dermokosmetiku
  • Pravidelné ošetření pleti kosmetičkou

Při viditelném poklesu kontur, které nelze domáčí péčí odstranit, nabízíme několik účinných ošetření:

Běžnou aktivitou neprocvičíme naše svaly tváře, to může vést k urychlení ochabování kontur. Proto je vhodné denně svaly procvičovat, ev. absolvovat intenzivní kůru „posilování“ svalů tváře, zejména v oblasti dolní čelisti a brady.

Doporučujeme opakovaný „trénink“, potřebný počet ošetření je minimálně 5x s rozestupem min. 3 dnů.

Jelikož kožní fibroblasty a kmenové buňky časem „ lenivějí“, je zapotřebí je v aktivitě opakovaně povzbuzovat. Cílem tohoto typu ošetření je pomocí střídavého elektrického proudu, který se v hloubce kůže promění v intenzivní teplo, stimulovat fibroblasty k jejich aktivitě, k tvorbě nových pevných kolagenních, pružných elastických vláken a kyseliny hyaluronové. 

Program ošetření se skládá z intenzivní a udržovací fáze. Počet ošetření v jednotlivých fázích je závislý na věku, na výraznosti ochabování kůže, na vzhledu brady.

Výběr metody a program ošetření Vám bude navržen při konzultaci s lékařem.

 

Používáme různé typy nití: hladké, se zoubky, nebo kotvičkou – výběr typu, počtu a uložení nití Vám navrhne lékař při první konzultaci. Při tomto ošetření lékař zavádí do dermis pomocí jehel nebo kanyl PDO nitě (polydioxanové nitě), které se v průběhu následujících cca 6-8 měsíců vstřebávají. Během této doby se kolem zavedených nití formuje nová oporná síť kolagenních vláken, kůže se postupně vypíná, vyhlazuje. V některých případech je viditelný i okamžitý efekt liftingu.

Při tomto ošetření nedochází k zavedení skutečných nití, nebo výplní, ale k difusní injekční aplikaci speciální látky – kyseliny kapronolaktové, která v místě aplikace stimuluje tvorbu kolagenních a elastických vláken, čímž dochází k vyplnění vrásky, ke zpevnění a vypnutí pleti. Účinek postupně nabíhá a je dlouhodobý – dle výběru typu produktu (S, M, L, E).

Optimální výběr produktu Vám navrhne lékař při vstupní konzultaci.

 

Zapadlou bradu nebo vpadlé vrásky a ochablou kůží v prodloužení nosoretních vrásek lze korigovat hlubokou intradermální výplní se síťovanou kyselinou hyaluronovou.

Za tímto účelem používáme výplně CH ADVANCED 3, nebo OVERAGE.

Konkrétní výběr produktu a jeho množství s Vámi zkonzultuje náš lékař.

 

Ošetření cílené na podbradek:

Podstatou této metody je termolipolýza s cílenou postupnou redukcí tuku v podbradku a vypnutí kůže v místě ošetření a přilehlé oblasti tváře.

Počet ošetření a interval mezi ošetřeními Vám bude navržen při konzultaci s lékařem.

Ošetření doporučujeme kombinovat s mezoterapií nebo elektroporací, kdy se zapracovává fosfatidylcholin, který působí redukci podkožních tukových zásob v oblasti podbradku.

 

Při tomto ošetření se lipolytikum (látka rozpouštějící podkožní tuk) injekčně aplikuje přímo do oblasti nežádoucího tukového polštářku v oblasti podbradku.

Ošetření je zapotřebí opakovat, většinou stačí 2 ošetření, s rozestupem 4 – 6 týdnů.